Bio2You loodusliku kosmeetika kauplus Ülemiste keskuses

Bio2You Ülemiste keskuses

Bio2You on naturaalse astelpajukosmeetika bränd. Bio2You looduslik  kosmeetika valmib Lätis (tehas Riias) looduslikku kosmeetikat. Tooted on esindatud 15 riigis enam kui 600 müügikohas, sealhulgas Suurbritannias, Rootsis,  Taanis, Soomes, Saksamaal, Malaisias, jne.

Bio2You naturaalne kosmeetika põhineb põhjamaade kullal – astelpajul, mis on 100% orgaaniline ning kasvatatud,  korjatud ning töödeldud  keskkonnasõbralikult ning kõiki taimes sisalduvaid hinnalisi vitamiine, mineraalained ja teisi kasulikke toitaineid maksimaalselt säilitavalt.

Bio2You missioon on toota kvaliteetset looduslikku kosmeetikat, kasutades seejuures kaasaegseid teaduslikult tõestatud aktiivtoimeaineid, mis on ühendatud luksuslikesse nahahooldustoodetesse, mis hellitavad, kaitsevad ja hoolitsevad naha eest õrnalt ja efektiivselt.

Tootevalikust leiab näohooldustooteid, efektiivseid 4D vananemisvastaseid nahka taastavaid tooteid, kehahoolduseks  ja lõõgastumiseks, taastavaid juuksehooldustooteid,  parabeenivaba dekoratiivkosmeetikat ning elustiilitooteid nagu tervislik astelpajumahl, astelpajuõlikapslid, teed ning öko-sojavahaküünlad, rätikud, kingitused jpm.

Bio2You Ülemiste keskuses 2

Bio2You Ülemiste keskuses 3

Bio2You Ülemiste keskuses 1

0 kommentaari

Lisa kommentaar

Soovid ka kommeteerida?
Lisa oma arvamus!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga